Recepcia je k dispozícii nepretržite.

  Naši pracovníci Vám ochotne podajú všetky potrebné informácie. Okrem základných služieb a informácií poskytujeme aj predaj nápojov a malého občerstvenia. Pre dokonalý gastronomický pôžitok ponúkame sortiment lahodných dezertov so šálkou pravého talianskeho espressa.

    V celom objekte je vysielaný signál bezdrôtovej siete WIFI, kde sa môžu návštevníci hotela pripojiť na internet so svojimi notebookmi, resp. smarfónmi. K dispozícii je aj stolový počítač s pripojením na internet. Hotel je vybavený dataprojektorom a kompletnou disco produkciou. Ponúkame jednoduché prepojenie Vášho notebooku s dataprojektorom bezdrôtovým HDMI. Internetová sieť WIFI je spoplatnená. 

   V prípade, že k nám cestujete autobusovou dopravou, najbližšia autobusová zastávka k hotelu je cca 1,5km (zastávka ŽDIAR TATRA), pre hotelový minibus volajte recepciu 052 478 05 11. Hotelový minibus v úseku zastávka ŽDIAR TATRA - Hotel MAGURA pri príchode a odchode hotelových hostí zdarma!!! 

   V deň príchodu Vás ubytujeme od 14.00 hod. a v deň odchodu prosíme hostí o uvoľnenie izby do 10.00 hod.

Možnosti platenia: hotovosť / kreditná karta / zloženka / prevod
údaje pre bankový prevod (vo formáte "PDF")
- pri platbe prevodom na bankový účet, prípadne zloženkou nezabudnite prosím uviesť variabilný symbol

    ANIMÁTORI HOTELA MAGURA - v prípade záujmu škôl má hotel aj svojich externých animátorov. Ohľadom programu pre Vašich žiakov, resp. bližšie informácie nám napíšte: monkova@magurahotel.sk.


RECEPCIA KONTAKT:
Tel.: 00421 (0)52 478 05 11
Mobil: 00421(0) 911 887 385
Email: recepcia@magurahotel.sk