Detský svet GULIČKOVO sa nachádza na prvom poschodí pri hotelovom bare. Tento detský svet bol vytvorený pre deti a rodičov, starých rodičov či iných opatrovníkov detí, ktorí radi trávia čas spolu. Pre deti je pripravený pestrý svet s množstvom rôznych atrakcií a nekonečnej zábavy, a pre dospelákov príjemné posedenie pri kvalitnej talianskej káve či inom skvelom nápoji alebo dezerte. O sprestrenie zábavy v detskom svete sa starajú aj naše animátorky "mafinky". Už teraz sa tešíme na vašu návštevu a veríme, že si od nás odnesiete len tie najkrajšie zážitky! Viac...
   

   Pre aktívne trávenie voľného času detí sme vybudovali DETSKÉ IHRISKO s farebnými preliezačkami, hojdačkou, šmýkačkou, mini lezeckou stenou, posilňovacie stroje. Deti tak môžu na čistom a zdravom vzduchu rozvíjať svoje fyzické schopnosti. Vyšantiť sa u nás môžu na ihrisku plnom zábavných zákutí, kde sa určite nudiť nebudú. Na decká čakajú zostavy, na ktorých sa budú hojdať, kolotočovať či preliezať, zatiaľ čo Vy si budete vychutnávať kávičku, či osviežujúci koktail z letnej terasy odkiaľ je priamy výhľad na detské ihrisko. Taktiež sme vynovili našu fittness miestnosť s bežiacim pásom, lavičkou, stepper a posiľnovací stroj so závažiami. TRAMPOLÍNY sú neodmysliteľnou súčasťou zábavy nielen pre deti, ale niekedy aj pre dospelých. Na záhradnych trampolínach sa Vaše deti môžu vyblázniť a Vy spolu s nimi. FUTBALOVÉ IHRISKO sa nachádza 300m od hotela MAGURA. K dispozícii je v letných mesiacoch bezplatne každý deň. Futbalovú loptu Vám požičiame na recepcii hotela. 

 


   

   Ak sa chystáte na zimu do Belianskych Tatier a tráviť dovolenku alebo víkend so svojimi ratolesťami, určite navštívte náš nový detský lyžiarsky park v Monkovej doline SKI MONKOVA DISNEY. Je určený nielen pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré už lyžovať vedia a chcú sa len zabaviť. Nachádza sa priamo pred hotelom MAGURA na mini zjazdovke v dĺžke 50m. 
       Horúca novinka !!! Na vašej zimnej dovolenke sa neobmedzujte a užite si zimu naplno - večerná sánkovačka, bobovačka, lyžovačka pri umelom osvetlení od 17:00 do 21:00 každý deň jedine v SKI MONKOVA DISNEY.


 

 

UpozornenieZa pohyb a bezpečnosť detí pri hrách zodpovedajú výhradne rodičia alebo iná, rodičom poverená dospelá osoba, s ktorou dieťa prišlo do priestorov detského sveta či ihriska. Každý návštevník vstupom do priestorov automaticky súhlasí s pravidlami a ich dodržiavaním. Pravidlá sú vyvesené pri vstupe a aj na ďalších dobre viditeľných miestach. 

 


    ANIMÁTORI HOTELA MAGURA - v prípade záujmu škôl má hotel aj svojich externých animátorov. Ohľadom programu pre Vašich žiakov, resp. bližšie informácie nám napíšte: monkova@magurahotel.sk.