​​​

REZERVUJTE SI VÍKENDOVÝ POBYT S POLPENZIOU​​

 

Vitajte v Belianskych Tatrách   *   Vitajte v Monkovej doline   *   Vitajte v hoteli MAGURA

     

     Hotel  MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom.
     V našom hoteli si prídu na svoje rodiny s deťmi, školy v prírode, lyžiarske zájazdy, zamilované páry, seniori so svojimi vnúčatami, zamestnanci alebo obchodní partneri na firemných stretnutiach či rokovaniach, alebo aj Vaši blízki na rodinných oslavách. 
     Našou veľkou devízou je individuálny prístup ku každému z našich klientov. Robíme všetko pre to, aby sme Vám poskytli kompletné a kvalitné služby na jednom mieste. Ak teda hľadáte príjemnú, priateľskú, možno až rodinnú atmosféru, náš hotel je pre Vás tým pravým miestom.


 

 

Vážení hostia,

      vzhľadom na súčasnú situáciu v súvislosti s Covid – 19  by sme vás radi informovali, že počas vášho pobytu bude v hoteli a jeho strediskách kladený dôraz na zvýšenie hygienických opatrení, ktoré môžu viesť k menším obmedzeniam. Prosíme Vás aby ste dodržiavali odporúčané hygienické štandardy a rozostupy.
Hotel je od 01. 03. 2022 a počas zimnej sezóny v režime ZÁKLAD.
Aktuálna situácia podľa Covid automatu tu.


Naposledy pridané: Leto plné zážitkov