Trampolíny v hoteli MAGURA
 

     Trampolína je zábava nie len pre deti, ale niekedy aj pre dospelých. Na záhradnej trampolíne sa Vaše deti môžu vyblázniť a Vy spolu s nimi. 
     Skákanie pre zábavu i zdravie - skákanie na trampolíne predstavuje zábavnú formu cvičenia. No a toto zábavné cvičenie má aj výrazný pozitívny vplyv na zdravie. Trampolína môže byť veľmi dobrý spôsob, ako dostať dieťa zvyknuté na počítačové hry, sedenie pred televízorom a celkovo zvyknuté na sedavý spôsob života, do pohybu. Skákanie na trampolíne pomáha rozvíjať telesnú koordináciu, rozprúdi krvný obeh, posilňuje svaly celého tela. Navyše pomáha posilňovať obranyschopnosť organizmu, prospieva srdcu i pľúcam.

     Pri skákaní na trampolíne, podobne ako aj pri iných pohybových aktivitách, dochádza k vyplavovaniu hormónov dobrej nálady (takzvaným endorfínom). Skákanie na trampolíne je tiež výbornou prevenciou detskej (no i dospeláckej) obezity. Výhodou trampolíny je okrem iného, že je veľmi šetrná ku kĺbom v porovnaní s inými činnosťami ako napríklad beh či bicyklovanie.
>>> naspäť <<<