Energylandia, Poľsko (125km)
 

    Park ENERGYLANDIA sa nachádza v krásnej a malebnej lokalite v obci Zator, na hranici dvoch najväčších miest na juh, Sliezska a Malopoľska, menej ako pol hodiny jazdy z Katovíc a Krakova.
    Radi by sme na začiatku vysvetlili, že Energylandia nie je ďalší zábavný park, alebo druh zábavného parku ponúka zákazníkom niekoľko jednoduchých zariadení, hlavne pre deti. Nič také! Energylandia je prvý skutočný zábavný park, ktorý ponúka služby svojim zákazníkom na najvyššej úrovni, ktorý je určený pre všetky vekové kategórie, a to ako detí, dospievajúcich a dospelých. Náš park je miestom, kde rodičia nemajú dávať pozor na svoje deti, ale spoločne s nimi stráviť nezabudnuteľné chvíle a zažiť spoločnú cestu do sveta rozprávok a fantázie, sveta čarovných zážitkov a neobvyklých pocitov.
    Energylandia je jedinečné miesto, kde si každý môže nájsť niečo pre seba. Je to obrovský komplex, kde na drvivej ploche 26 hektárov sa nachádza približne 60 rôznych druhov moderných a pokročilých zariadení a atrakcií, od extrému končiac tými pre deti.

    ​Veľmi dôležitá je skutočnosť, že v Energylandii, za jeden lístok, môžete využívať všetky atrakcie bez obmedzenia. Už sa nemusíte obávať, že vám dôjdu peniaze na ďalšiu jazdu pre vás alebo vaše deti. Môžete tu stráviť celý deň, od otvorenia do zatvorenia, za použitia 60 atrakcií, toľkokrát, koľkokrát chcete! Zaručujeme, že sa nikto nebude nudiť a určite každý sa bude chcieť vrátiť...!

 

Viac info: Energylandia